بهترین جراح مغز و اعصاب در تهران

جراح مغز و اعصاب

سیستم عصبی بدن بسیار پیچیده بوده و از دو بخش مرکزی و محیطی تشکیل شده است . در واقع مغز انسان وظیفه کنترل عملکرد تمام بدن را برعهده دارد . مغز انسان به واسطه مسیرهای عصبی پیام را به تمام نقاط بدن ارسال می کند و از بدن پیام می گیرد .

بهترین جراح مغز و اعصاب در تهران

بهترین جراح مغز و اعصاب در تهران

بهترین جراح مغز و اعصاب در تهران کیست ؟

مشکلات زیادی می تواند سبب شود تا افراد در پی یافتن جراح مغز و اعصاب باشند، مشکلاتی مثل تومورهای مغزی، خونریزی و یا سکته های مغزی، بیرون زدگی های دیسک و بسیاری از بیماری های دیگر …

اما یکی از سوالات شایع در بین عموم افراد جامعه این است که، بهترین جراح مغز و اعصاب کیست و چه ویژگی های باید داشته باشد ؟

ظرافت جراح و تجربه آن تاثیر بسزایی در نتیجه جراحی خواهد داشت . از دیگر عواملی که در نتیجه جراحی تاثیر می گذارد تشخیص به موقع بیماری می باشد . یکی از مواردی که می بایست به آن توجه شود این است که هر جراحی با عوارضی همراه است اما با انتخاب درست جراح مغز و اعصاب می توانید از میزان عوارض های ناشی از جراحی بکاهید . لذا قبل از اقدام به هر نوع درمانی بهتر است ابتدا در انتخاب جراح مغز و اعصاب دقت لازم و کافی را داشته باشید .

مهمترین وظایف بهترین جراح مغز و اعصاب

یک جراح مغز و اعصاب در زمینه تخصص های خود روش های درمانی مناسبی را جهت بهبودی وضعیت بیمار ارائه می دهد . بنابراین جراح مغز و اعصاب می بایست قبل از انجام جراحی ابتدا شرح حالی از بیمار گرفته و بیمار را از روند انجام جراحی و خطرات احتمالی آگاه سازد .

ویژگی بهترین جراح مغز و اعصاب در تهران

همان طور که ذکر شد جراح تاثیر بسزایی در نتیجه درمان دارد، لذا شناخت و آشنایی با ویژگی های یک جراح مغز و اعصاب خوب بسیار حائز اهمیت می باشد . به منظور شناخت ویژگی های یک جراح مغز و اعصاب خوب با ما همراه باشید …

دکتر ابوالحسن ارتیاعی جراح و متخصص مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات و همچنین ایشان با استفاده از روش های درمانی مجهز، جراحی تشنج و پارکینسون را انجام می دهند. جهت مشاوره با یکی از بهترین متخصص مغز و اعصاب با شماره ۰۹۳۷۶۸۸۸۳۶۶ تماس حاصل فرمایید یا به آدرس اینستاگرام دکتر ابوالحسن ارتیاعی مراجعه نمایید .

ارزیابی اولیه و برقراری ارتباط

یکی از عواملی که سبب ایجاد حس اعتماد بیمار نسبت به جراح مغز و اعصاب می شود، بستگی به نوع برقراری ارتباط بین فرد و پزشک متفاوت است . داشتن ارتباطی صادقانه و روشن با بیمار سبب می شود تا پزشک به طور دقیق از وضعیت جسمی بیمار مطلع شود، همچنین دانستن شرح حال دقیقی از بیمار تاثیر بسزایی در نتیجه درمان خواهد داشت .

تجربه و مهارت جراح مغز و اعصاب

یکی از عوامل بسیار موثر در نتیجه درمان سابقه و مهارت جراح می باشد . به همین منظور جهت آشنایی با سوابق پزشکی جراح می توانید از مطالب درج شده در مورد ایشان در سایت های معتبر و نظرات بیماران آگاه شوید .

موقعیت جغرافیایی مطب جراح مغز و اعصاب

با وجود پیشرفت علم و تکنولوژی و افزایش جمعیت تردد بین شهری برای عموم افراد کمی سخت شده است . به همین خاطر بیشتر افراد سعی دارند از ترافیک های بین شهری دوری نمایند و از اتلاف وقت پیشگیری نمایند . لذا در دسترس بودن مطب پزشکی بسیار حائز اهمیت می باشد، اما انتخاب جراح مغز و اعصاب تنها به دلیل موقعیت جغرافیایی بدون توجه به سوابق پزشکی او کاری بسیار نادرست خواهد بود .

آشنایی و استفاده از تکنیک های جدید پزشکی

با توجه با پیشرفت های بسیار در زمینه علم پزشکی، آشنایی با تکنیک های روز پزشکی بسیار حائز اهمیت می باشد، لذا آگاهی جراح مغز و اعصاب از تکنیک های روز پزشکی در نتیجه درمان تاثیر بسزایی خواهد داشت .

کلام آخر

هدف از این مقاله شناخت افراد با ویژگی های بهترین جراح مغز و اعصاب می باشد . امیدواریم توانسته باشیم شما را در انتخاب هر چه بهتر یاری رسانیم تا از بروز مشکلات و عوارض احتمالی ناشی از درمان بکاهیم . در صورت داشتن هر سوالی در خصوص درمان بیماری های مغز و اعصاب می توانید با شماره ۰۹۳۷۶۸۸۸۳۶۶ تماس بگیرید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح مغز واعصاب در تهران مراجعه نمایید .

پاسخ